skar-bnat.com

skar-bnat.com

HOUBA ŠVÝCARSKÉ KUŘE

HOUBA ŠVÝCARSKÉ KUŘE

Houbová švýcarská drůbež je ve skutečnosti chuťově nabité jídlo, které je cenově dostupné a zároveň se snadno vydělává! Spolu s několika jednoduchými komponenty snadno připravíte chutné jídlo pro celou domácnost.

Umírněná, ale chutná chuť švýcarského sýra i přirozená chuť restovaných žampionů jistě rychle zapadnou do každé z vašich oblíbených hran. Provádějte ho spolu s těstovinami, zeleninou, rýží, bramborovou kaší nebo dokonce s čímkoli, co má vaše domácnost ráda!

HOUBA ŠVÝCARSKÉ KUŘE

🥘Potřebné materiály

Vzhledem k tomu, že by mohly být použity v různých pokrmů, Easy komponenty, které jsem obvykle pokračovat v dlani. Pokud používáte česnekový prášek spíše než česnekový sodík, možná budete chtít zahrnout mnohem více sodíku směrem k preferenci.

Bílé houby – 8 uncí bílých nebo dokonce krémových hub (Infant Bella), nakrájených a očištěných.
Drůbeží poprsí – 1 ½ kila navíc vykostěné drůbeží poprsí bez kůže. Typicky kolem 6 malých nebo dokonce 3 velkých poprsí drůbeže.
Olivový olej – 2 polévkové lžíce dalšího panenského olivového oleje rozdělené přímo na 2 díly po 1 lžíci.
Sodík a pepř – každý ½ lžičky.
Česnek sodný – ¼ lžičky česnekového sodíku nebo dokonce česnekového prášku.
Švýcarský sýr – 6 kusů švýcarského.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Ať už můžete použít jakýkoli typ pánve nebo dokonce pánve, objevil jsem, že litinová pánev funguje nejlépe a také vytváří tu nejlepší chuť. Pořiďte si proto pánev, paličku na maso a také redukční panel.

1.Příprava

Po tomto kousku očistěte 8 uncí hub spolu s vlhkým ručníkem a všechny je seberte. Poté si připravte 1 ½ kila drůbežího poprsí navíc tím, že je všechny položíte na redukční panel, vyřešíte spolu s plastovou přilnavou fólií a poté je všechny rozklepete na hustotu pomocí změkčovače masa.

2.Smažte

Zahřejte litinovou pánev nebo dokonce pánev spolu s počáteční 1 lžící olivového oleje na středně vysokou teplotu. Přidejte nakrájené houby, stejně jako vymačkaný sodík a pepř a poté restujte 8-10 minut, dokud nezezlátnou a nezměknou.

3. Rozehřejte pánev

Orestované houby přesuňte na talíř a všechny je sbírejte od sebe. Vyčistěte svou pánev a přidejte zbývající 1 polévkovou lžíci olivového oleje, poté pánev přesuňte dozadu směrem ke středně vysoké teplotě.

4. Období

Potřete první okraj drůbežích prsou spolu s částí ½ každého sodíku a pepře a také ¼ lžičky česnekového sodíku a položte je všechny ochucené stranou dolů na rozehřátou pánev. Poté upečte nahoru směřující okraj spolu se zbytkem koření. Drůbež připravujte 6-8 minut po každém okraji.

5. Hledejte propečenost

Když je drůbež skutečně jemně opečena na každém okraji, stejně jako žádná fuchsiová uvnitř spolu s vnitřní teplotou minimálně 165 °F (74 °C), postavte houbovou švýcarskou drůbež.

6. Konstruujte i provádějte

Nakrájejte restované žampiony na každý kus drůbeže a poté je všechny spolu s kouskem švýcarského sýra. Zacházejte s pánví směrem k rozmrazení sýra a poté proveďte okamžitě.

Houbová švýcarská drůbež je skutečně extrémně flexibilní! Tuto procházku jsem ji nabídl spolu s lehkým okrajem dušené brokolice, ale moje domácnost si na ní také pochutnala na matraci z česnekové bramborové kaše nebo dokonce bílé rýže.

skar-bnat.com © 2023 Frontier Theme